Powerbullet – Масажер со продолжени вибрации

999 ден

Карактеристики:

  • Вибратор Масажер
  • Мотор PowerBullet
  • 3 функции
  • Боја Црна, Розова
  • Едно копче за лесно притискање
  • Мека завршница
  • Материјал безбеден за телото
  • Работи на батерии (батериите не се вклучени)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E22593 Категории ,
POWERBULLET- logo
Сигурно плаќање

Powerbullet – Масажер со продолжени вибрации

Вибрирачки масажер.

Долготраен, моќен и извонреден PowerBullet. Со 3 брзини, безжичен и водоотпорен.

Зошто PowerBullet?

Како PowerBullet го доби своето име?
Незапирливата побарувачка за повеќе моќ е води до идејата да се направи Bullet вибратор што ќе го „потресе вашиот свет“. Првиот прототип со една брзина обезбеди неверојатно моќни вибрации од толку мал извор. Тоа ги зачудува луѓето кои го вклучуваат за прв пат, а многу од нив се во индустријата долги години. Што е уште подобро, често ќе работи непрекинато до еден час. PowerBullet е најсоодветното име за нешто со ваква моќ скриена во мала амбалажа.

Зошто има 1-брзина и 3-брзини?
PowerBullet заплаши некои почетници ​​или случајни корисници со својата огромна моќ, па 3-Speed ​​е создаден за да ги обедини сите. Со притискање на Копчето 3 брзини се префрла помеѓу мала, средна и голема брзина.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Розева, Црна

Brand

Powerbullet

PowerBullet е познат по својата прекрасна моќ. Се фокусира на обезбедување на најжестоката енергија на потрошувачите и станува главен извор на моторна технологија за сите вибрирачки производи. PowerBullet е доверлив бренд за моќ. Ако производот што сакате да го купите го нема логото на PowerBullet на производот или пакувањето, најверојатно нема доволно моќност.
POWERBULLET- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Powerbullet – Масажер со продолжени вибрации”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Powerbullet – Масажер со продолжени вибрации
Scroll to Top