Lelo – Tara Вибратор

7999 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Бои: Темно Сина, црна
 • 6 шеми на вибрации
 • Материјали: Силикон/ABS безбеден за тело, одобрен од FDA
 • Полнење: 2 часа на 5,0 V 200 mAh
 • Без фталати
 • Корисничко време: до 2 часа
 • Батерија: Li-Ion 3,7V 200mAh
 • 100% Водоотпорен
 • Интерфејс: Едно копче
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

Lelo – Tara Вибратор

Tara вибраторот е создаден за да го револуционизира сексуалниот живот ширум светот. Taa e прв масажер за парови со врвна класа што ќе комбинира моќни вибрации и возбудливи ротации внатре.

Трансформирајте го вашиот љубовен живот со врвен масажер за парови кој носи интензивно задоволство на двајцата партнери за време на интимноста. Носена од жени кога водат љубов, Tara™ ги комбинира двојните задоволства на ротација и вибрации, давајќи возбудлива стимулација за разлика од сите што сте ги почувствувале досега.

Lelo Tara vibrator е дизајниран за моментите кога сакате да играте сами, и за моментите со партнерот. Тоа е играчка за парови , но има поинаков пристап кон. Лело советува дека Тара е играчка за парови,но секако има придобивки кога се користи заедно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Плава, Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Tara Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Tara Вибратор
Scroll to Top