Lovense – Lush 3 Најдобриот Bluetooth APP вибратор за парови

9290 ден

Карактеристики:

 • Име на производ: Lovense Lush 3
 • Боја: Розова
 • Материјал: Медицински силикон
 • Магнетен USB за полнење за значително подобрено искуство за полнење.
 • Редизајнирана Bluetooth антена за подобро, постабилно поврзување.
 • Фиксна опашка која го „прегрнува“ телото и се грижи играчката да остане на вистинското место и да обезбеди подлабоки вибрации на Г-точката.
 • Подобрена батерија која овозможува скоро 5 часа користење.
 • Супер тивок – звукот на највисоко ниво е 43 dB (45,5 dB за Lush 2).
 • Што е вклучено:
  – Вибратор со Bluetooth
  – Кабел за полнење
  – Торбичка за складирање
  – Упатство за корисникот
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

Сигурно плаќање
Lovense – Lush 3 Најдобриот Bluetooth APP вибратор за парови

Lush 3 е Вибрирачко јајце контролирано од паметен телефон. Дизајниран е за соло игра, дискретна јавна игра и за парови кои не се секогаш заедно. Хардверот е целосно оптимизиран за јавна игра, така што е моќен, но тивок.

Lush 3 – е најновата верзија на нашето светски познато Вибрирачко јајце Lush 3 со далечински управувач со неколку значајни подобрувања како фиксирана опашка која го „гушка“ телото и осигурува дека играчката ќе остане на вистинското место и ќе обезбеди подлабоки вибрации на Г-точката , подобрена батерија и редизајнирана Bluetooth антена.

интерфејсот за контрола на допир и лизгање е совршен за соло играње или предигра со партнер!

Приспособете ги вашите вибрации – Откако ќе влезете во режимот на програмирање во нашата апликација, можете да складирате до 10 обрасци (кои ги креирате) во Lush 3.

Контрола на долги растојанија – Нашата апликација му овозможува на партнерот да ја преземе контролата од кое било растојание.

Неограничени обрасци – Креирајте, преземајте и споделувајте шеми на вибрации.

Вибрации базирани на музика – синхронизирајте со вашата омилена музика.

Активен Звук – нашата апликација ќе го користи микрофонот на вашиот паметен телефон и ќе вибрира врз основа на звуците околу вас.

Вибраторот Lush 3 е направен од најквалитетен медицински силикон, без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

Поддржано од повеќе платформи
– iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 и понова верзија
– Андроид 4.3 и понова верзија (со вклучен Bluetooth 4.0)
– Mac (со вклучен Bluetooth 4.0)
– Windows PC (потребен е Lovense USB Bluetooth адаптер за поврзување)

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

 

Боја

Розева

Brand

Lovense

Првите производи на Lovense се појавија кон крајот на 2013 година, Макс и Нора беа првите интерактивни секс играчки од ваков вид базирани на апликации. Посветениот тим на програмери работи напорно за да ви ги донесе карактеристиките што ги сакате и ги очекувате од компанија за секс технологија. Повратните информации од клиентите му дозволија на Lovense да биде еден од пионерите во индустријата и да ги има најдобрите прозиводи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovense – Lush 3 Најдобриот Bluetooth APP вибратор за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lovense – Lush 3 Најдобриот Bluetooth APP вибратор за парови
9290 ден

Достапност: На залиха (може да се нарача повторно)

Scroll to Top