B Swish – bnaughty Classic Љубовно јајце

1299 ден

Карактеристики :

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Материјал: ABS пластика, PU
 • Обем: 2,5 см
 • Должина на bullet вибратор: 5,9 см
 • Напојувано од: 2 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 5
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Основна боја: црна, виолетова
 • Подмачкување: На база на вода и силикон
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Сигурно плаќање

B Swish – bnaughty Classic Љубовно јајце

Со својата компактна овална форма, свиленкастиот допир и вибрациите со шмек, Bnaughty Classic е дизајниран да го разнежни секој ваш каприц. Имајте контрола или дозволете му на вашиот партнер да си игра со далечинскиот управувач со 5 функции. 5-те функции се движат низ кликнување на копче на ергономски дизајнираниот далечински управувач, кој има бело светло за лесна игра во темница.

Со класичен повеќенаменски bullet стил, големината и обликот на bullet-от совршено се вклопуваат во вашите чувствителни области. Идеален е за сите видови стимулации, особено за клиторисот и брадавиците со супер прецизност, или главата на пенисот, вратилото или тестисите.

Bnaughty Classic е направен од непорозна, пријатна за телото, PU обложена ABS пластика – што го прави лесен за чистење и разноврсна кога станува збор за изборот на лубриканти. Додека bullet-от е безбеден за водоотпорна забава, далечинското најдобро е да се остави надвор од кадата.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – bnaughty Classic Љубовно јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – bnaughty Classic Љубовно јајце
Scroll to Top