-11%

Rewolution – Rewovo вибратор за парови со далечинска контрола

Original price was: 3399 ден.Current price is: 3039 ден.

Карактеристики:

 • 10 режими на вибрации од меки до многу силни
 • Моќен мотор.
 • МедицинскиСиликонски
 • Литиум-јонска батерија
 • Се полни со USB полнач
 • IPX6
 • Контурен за прецизно стимулирање на вашите точки на задоволство
 • Силиконски кабел што лесно се отстранува
 • Погоден за надворешна и внатрешна стимулација.
 • 100% водоотпорен за лесно чистење и потопла од потоплите бањи
 • Јајце мерки REWOVO; 152 X 32 X 32 mm
 • Големина на далечински управувач REWOVO; 62 X 15,5 X 36,5 mm
 • Време на полнење од 75 минути за 90 минути вистинско задоволство!
 • 100% вегански вибратор
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Rewolution -Rewovo вибратор за парови со далечинска контрола

Можете да уживате во непобедливи оргазми со силиконското јајце на полнење и практичен далечински управувач. REWOVO ве разгалува на толку еротски начин што наскоро нема да можете да си го замислите животот без него. Едноставно, но ефективно: дозволете си да бидете разгалени од REWOVO кој секогаш ќе најде простор во вашата торба, дури и кога патувате. Вистинското нешто за игри и забава надвор од дома! REWOVO изгледа фасцинантно и привлечно со својата елегантна и мазна текстура. Препуштете се на овој прекрасен предмет на задоволство, кој со својот заоблен врв ја репродуцира целата програма за разгалување за вас. Еротската структура ќе ве возбуди по неколку моменти.

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Rewolution

Долго пред феминистичкото движење да ги преземе своите први удари за време на Француската револуција, имаше жени со голема моќ, интелигенција и со авторитет да го променат светот; достигнување кое има двојна заслуга, земајќи го предвид времето во кое живееле многумина од нив. Примерот на овие жени покажа прекин во општествениот калап наметнат од владејачките класи и политичкиот, кралскиот или црковниот авторитет во моментот: онаа на жените да бидат подложни на моќта на мажите. Иако не сите свесно работеа за движењето за еднакви права, тие помогнаа да се инспирира морална и културна трансформација во однос на улогата на жената во општеството. Rewolution е инспирирана од Француската револуција прилагодена на актуелната ера. Барање за права за еднаквост во сите аспекти.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rewolution – Rewovo вибратор за парови со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rewolution – Rewovo вибратор за парови со далечинска контрола
Original price was: 3399 ден.Current price is: 3039 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top