Black&Silver – Jenell вибратор за парови со далечинска контрола

2999 ден

Карактеристики:

 • Jenell вибрирачко јајце
 • Се контролира со далечински управувач
 • Се полни на USB
 • Медицински силикон
 • Флексибилен материјал
 • 100% водоотпорен.
 • Моќни вибрации.
 • 10 режими на вибрации.
 • Димензии: 17 cm x 3,4 cm
 • Безбедно за телото и без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Black&Silver – Jenell вибратор за парови со далечинска контрола

Силиконското вибро јајце со далечински управувач Jenell од Black & Silver ви носи чисто задоволство. Со секси црната играчка е апсолутно невозможно долго да се одолее на искушението.
Мал, компактен и секогаш со вас кога сте далеку од дома: Разгалете се со елегантниот Bullet додека патувате или сте на романтична вечера или шопинг. Останува незабележано во секоја чанта и импресионира со едноставниот дизајн.

Вибраторот е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанок, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, на прошетка, во шопинг…. вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Моќниот мотор ве придвижува низ 10 различни програми за вибрации до врвот на вашето задоволство – од нежна масажа до интимни вибрации. Нурнете во нескротливо лудило со менување на поставките на програмата за создавачи на задоволство од време на време додека се стимулирате себеси. И сето тоа преку далечинскиот управувач!

Работи без батерии, се полни на усб

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Black&Silver

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black&Silver – Jenell вибратор за парови со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Black&Silver – Jenell вибратор за парови со далечинска контрола
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top