Feelztoys – Eilium Љубовно вибрирачко јајце

999 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Бои: розева
  • Материјал: силикон
  • Големина: 14,5 x 3 cm
  • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер
  • Батериите се вклучени.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

SKU: E21086 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

Feelztoys – Eilium Љубовно вибрирачко јајце

Вибрирачко јајце за стимулација на клиторисот, но и многу стимулативно за употреба кај парови. Може да се користи на цело тело за време на предиграта. Направете го вашиот партнер див .

Вибраторската единица може лесно да се отстрани од производот. Покрај тоа, батериите на вибраторот се заменливи, што значи дека ќе имате долгогодишно уживање со овој производ.

Производите на Feelz Toys се направени од 100% медицински, висококвалитетен силикон. Овој материјал е најдобриот и најбезбедниот материјал што може да се користи во еротски производи. Истиот овој материјал веќе е широко користен во разни други примени, како на пример во сервисот за храна и во здравствената индустрија.

Силиконот се чувствува мек како природна кожа, брзо се загрева и останува топол подолго од другите материјали. Материјалот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач. Понатаму, нашите производи се сите хипоалергични и лесно се чистат со едноставна топла вода и благ сапун.

Производите на Feelz Toys се најиновативните, еколошки одржливи и безбедни еротски производи кои моментално се достапни на пазарот. Сите наши производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства.

* Напомена:Користете само лубриканти на база на вода со производите на Feelz Toys. Не користете лубриканти на база на силикон.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Eilium Љубовно вибрирачко јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Eilium Љубовно вибрирачко јајце
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top