-11%

B Swish – Bnaughty Delux Вибро јајце

2399 ден2690 ден

Карактеристики:

 • 100% безбедни материјали за телото
 • Боја на задно осветлување: Црвена
 • Бои: Виолетова
 • Материјал: силикон, ABS пластика
 • Обем: 2,2 см
 • Должина на bullet вибратор: 5 см
 • Напојувано од: 2 x AAA (не е вклучено)
 • Функции: 6
 • Време на употреба: 3 часа
 • Содржина на кутијата: 1 книшка со упатства, 1 масажер, 1 торбичка
 • Водоотпорен: Да
 • Подмачкување: На база на вода
 • Стил: Bullet
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.
Сигурно плаќање

B Swish – Bnaughty Delux Вибро јајце

Bnaughty Deluxe е дизајниран да го задоволи вашиот најдлабок каприц со својата компактна овална форма, неговиот мазен допир и длабоките вибрации на водоотпорното чудо. Имајте контрола или дозволете му на вашиот партнер да си игра со далечинскиот управувач од 6 функции.

Со класичен стајлинг со bullet и со мазни гребени на едната страна од  bullet – јајцето, Bnaughty Deluxe совршено се вклопува на вашето тело, без разлика каде ќе изберете да галите. Прекрасен е за стимулација кога е поставен наспроти клиторисот или брадавиците поради неговата  совршена пулсирачка прецизност. Главата на пенисот и зад тестисите исто така може да се стимулираат со помош на силиконскиот bullet. Овој масажер е совршен за играње парови или исклучително задоволувачки за време на соло стимулација.

Кога го користите Bnaughty Deluxe, изберете од 6-функции кои се моќни за прстите, но нечујни. Далечинското на Bnaughty Deluxe удобно се вклопува во раката, со својата ергономска заоблена форма која ги има контролите на природен дофат на показалецот. Копчето за вклучување/исклучување е одвоено од функциското копче за лесна употреба со црвено позадинско осветлување. Bnaughty Deluxe е еден од најмоќните и најтивки масажери на B Swish, совршен за оние моменти кога не сакате некој друг да ја слушне вашата екстаза.

Направен од хигиенски, непорозни силиконски материјали и ABS пластика, Bnaughty Deluxe најдобро се користи со квалитетен лубрикант на база на вода за заштита на мазната површина. Едноставно исчистете со сапун и топла вода и исушете го на воздух или со пешкир. Додека bullet – јајцето е забавно во кадата, далечинското најдобро се чува надвор од вода.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Црна

Brand

B Swish

B Swish е лидер во достапното задоволство од 2007 година. Со седиште во Лос Анџелес, B Swish се грижи дополнително да дизајнира шик, безбедни за телото и достапни лични масажери за да ја одрази нашата филозофија дека чувството на добро треба да биде без компромиси. Откријте го вашето блаженство со четирите линии на наградувани производи за задоволство на B Swish - елементарни Basics, забавен и флертувачки Classic, софистициран Deluxe и прекрасниот Premium - секоја од нив одговара на низа желби уникатни како што сте вие. Прославете го задоволството на дофат од B Swish.
Bswishlogo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “B Swish – Bnaughty Delux Вибро јајце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
B Swish – Bnaughty Delux Вибро јајце
2399 ден2690 денИзбери опции
Scroll to Top