-31%

Fifty Shades of Grey – Sensation вибратор за прст

Original price was: 2599 ден.Current price is: 1799 ден.

Клучни карактеристики:

  • Минијатурен вибратор за прсти за почетници, совршен за предигра или соло игра
  • 15 модели и 5 нивоа на интензитет нудат приспособено задоволство
  • Мазен, црн силиконски вибратор за прсти за додавање дополнителни трнење на секој допир
  • Играчката се полни преку USB со вклучен кабел
  • Играчката е 100% водоотпорна
  • Доаѓа со REPREVE® торбичка за складирање од ткаенина направена од 100% рециклирана пластика пронајдена во океанот
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Sensation вибратор за прст

Никогаш повеќе немајте суви ноќи со овој минијатурен Fifty Shades of Grey – Sensation вибратор за прст кој е направен да ги задоволи сите ваши потреби. Немојте да бидете измамени од големината на овој вибратор, тој е моќен! Со 15 модели и 5 нивоа на интензитет, имате бескрајни опции за задоволство. Можете дури и да побарате од вашиот партнер да го искористи ова за сосема нов вид на искуство со прстите. Мала, без бучава и пријателска за патување, оваа играчка е најдобриот придружник на вашиот следен одмор!

Однесете ја работата со прстите на повисоко ниво со овој минијатурен вибратор. Многу се препорачува за почетници и може да се користи соло или како дел од предиграта за време на сексот. Неговата мала големина го прави исклучително лесен за патување. Изберете од широкиот опсег на начини на вибрации бидејќи овој вибратор обезбедува 15 модели на 5 нивоа на интензитет. Можете исто така да го користите во бањата бидејќи овој вибратор за прсти е 100% водоотпорен и користењето под вода може да открие нови сензации.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс. Обезбеден со торба за складирање на „Педесет нијанси сиво“, е идеалниот еротски подарок за љубителите на трилогијата.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Sensation вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Sensation вибратор за прстFifty Shades of Grey – Sensation вибратор за прст
Original price was: 2599 ден.Current price is: 1799 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top