Feelztoys – Magic Вибратор за прст

1199 ден

Карактеристики:

 • Вибратор за прст
 • додаток зајачки уши
 • Прирачник
 • Торба за складирање

Спецификации на производот

 • Материјал: Силикон
 • Модел на единечна вибрација
 • Водоотпорен (IPX 7)
 • Користи 3 x LR44 батерии со копчиња (вклучени)
 • Димензии: 100 x 30 x 30 mm
 • Тежина: 41 грам
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Feelztoys – Magic Вибратор за прст

Претворете ги прстите во разигран вибратор!

Овој вибратор Feelztoys се носи на прстот, така што можете лесно да го галите и задевате вашето тело или телото на партнерот. Имате целосна слобода да ги истражувате чувствителните места додека вибрирате, бидејќи не треба ништо да „држите“, вибраторот се носи на прстот.

Секс-играчката има посебен мотор, кој работи на батерии, па секогаш можете да уживате во ова палаво зајаче. Можете да ги почувствувате вибрациите на моторот во ушите на зајакот, така што целата играчка може да се искористи за задевање и возбудување. Без комплицирани позиции или шаблони, само вклучено и исклучено, за да можете веднаш да уживате без да ви го одвлекува вниманието.

Овој убав вибратор со прсти е мал по големина (но силен во перформансите), така што можете лесно да го земете со себе. Magic Finger доаѓа во модерна чанта, така што никој нема да знае дека сте донеле вибратор со вас!

Бидејќи моторот е тивок, можете да играте со него насекаде, околу 60 минути со полна батерија (тип: 3xLR44). Батериите лесно се менуваат, па ништо нема да ве спречи да си играте со себе или со партнерот. Дури ни вода, бидејќи овој вибратор за прст е водоотпорен, па можете да си играте со него под туш или када.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Плава

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Feelztoys – Magic Вибратор за прст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Feelztoys – Magic Вибратор за прст
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top