Iroha – Stick мини кармин масажер

1099 ден

Клучни карактеристики:

 • Има облога против прашина за да го одржува предметот чист
 • Време на работа Приближно 5 часа
 • Се напојува со батерија (1x AAA)
 • Вклучена е тестер батерија
 • Водоотпорен до 50cm
 • Лесно чистење
 • Приспособлива јачина на вибрации
 • Од нежни до силни вибрации,Можете да ја прилагодите стимулацијата на вашето задоволство.
 • Големина:(Д × Ш × В мм): 22 × 22 × 99
 • Тежина (g): 44
 • Материјали: Силикон безбеден за телото
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E26773 Категории ,
Сигурно плаќање

Iroha – Stick мини кармин масажер

Испраќаме добри вибрации до сите жени.

Ви претставуваме нов дискретен вибратор од Iroha, производи за задоволство на жени, креирани од жени.

Зголемете го интензитетот по ваш вкус со слободно прилагодливи нивоа на вибрации. Одлично и за почетници и за искусни корисници.

Мекиот силиконски врв е нежен и одличен за вашата кожа.

Прилагодлива јачина на вибрации
Од нежни до силни вибрации, можете да ја прилагодите стимулацијата на вашето задоволство.

Батерии: 1x AAA (вклучени)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сребрена

Brand

Iroha

Исто како што јадеме правилно, спиеме добро и се грижиме за нашето тело, грижата за себе е нешто што е важно за сите нас. Ироха верува дека задоволството што го бара нашето тело е исто така нешто што треба да го цениме на овој начин. Ироха е ставка за самозадоволство, за да одговори на овие природни потреби. Бренд создаден од жени, за жени, за да обезбеди вкусно искуство за разлика од сите други. Забавен, безбеден начин да го третирате вашето тело, со луксузните сензации што ги бара. Нов почеток во задоволството за жените.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iroha – Stick мини кармин масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Iroha – Stick мини кармин масажер
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top