Satisfyer – Double Joy APP Вибратор

2999 ден

Карактеристики:

 • Тивок начин на работа
 • Напојување: батерија на полнење (USB порта)
 • Водоотпорен IPX7
 • Силикон за тело
 • Компатибилен со кој било паметен телефон со Android или Apple, таблет и Apple Watch
 • Бесконечен опсег на програми со апликацијата Satisfyer (може да се користи и без апликацијата)
 • Искусете бескрајни моменти на апликацијата:
 • 100% безбедност на податоците
 • Далечински управувач
 • Креатор на вибрации
 • Амбиентални вибрации
 • Вибрации на плејлистата
 • Должина на пенетрација: 6,5 см
  Дијаметар: 2,2 см
  Обем: 7 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Satisfyer – Double Joy APP Вибратор

Откријте нова димензија на секс со Satisfyer – Double Joy, совршен зачин за пенетрација за двајцата партнери!

Satisfyer – Double Joy е вибратор за парови кој се користи за време на секс. Едната рака е вметната во вагината, каде што ја стимулира Г-точката, додека другата рака го стимулира клиторисот. И двајцата партнери уживаат во длабоки и продорен вибрации и поблиско чувство, додека вибрациите на клиторисот ја решаваат недоволната стимулација на оваа важна точка, односно честата причина за недостаток на оргазам кај жената за време на пенетрацијата.

Вибраторот има два мотори, по еден во секоја рака, а вибрациите можете да ги контролирате со помош на две копчиња на самиот вибратор. Целосниот потенцијал на оваа играчка се отклучува со помош на апликацијата Satisfyer Connect. Кога контролирате преку апликацијата, можете да креирате сопствени вибрирачки обрасци, како и да ги синхронизирате вибрациите со околната музика или глас. Апликацијата е компатибилна со Android 7.0 и понови и iOS 13.0 и понови оперативни системи. Ако не ја користите апликацијата, достапни се 10 режими на вибрации (3 брзини на вибрации и 7 шеми на вибрации) и моторите работат истовремено.

Батеријата на вибраторот се полни со помош на магнетен полнач. Таа е целосно водоотпорна (сертификат IPX7), односно може да се користи под туш и во када.

Модерниот и хармонично дизајниран C вибратор е изработен од најфиниот медицински силикон, па со многу малку лубрикант ќе ви овозможи незаборавно сензуално, лизгаво искуство.

Направен е од силикон, не содржи фталати или други штетни состојки, потполно е безбеден за организмот и не е порозен. Доволно е да се измие со вода и благ сапун пред и по употреба.

Препорачуваме да го користите со лубрикант на база на вода.

– 2 вибрациони мотори
– 3 брзини на вибрации
– 7 вибрирачки обрасци
– можност за создавање на нови вибрирачки обрасци преку апликацијата

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Double Joy APP Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Double Joy APP Вибратор
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top