LoversPremium – Вибро јајце со далечинска контрола

3299 ден

Карактеристики:

  • Големина на јајце: должина 8 см, дијаметар 3,4 см
  • Контролер за боја: бела/црна
  • Боја јајце: Розова/Црна
  • 100% Безбедни матерјали за телото
  • Макс. контролер за растојание и јајце: 6-10 метри
  • Стил: Vibro Egg
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

LoversPremium – Вибро јајце со далечинска контрола

Вибрирачко јајце со безжичен далечински управувач. До 10 различни начини на вибрации. Многу лесно се контролира!

Далечинското има дигитален дисплеј, на кој може да се видат различните режими на вибрации. Направете го тоа повозбудливо и оставете го вашиот партнер да го контролира вибраторот.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева, Црна

Brand

LoversPremium

LoversPremium, Passion & Romance forever, е бренд специјално развиен за парови кои сакаат да експериментираат со цел да постигнат поинтимно задоволство. Производите се прекрасно спакувани, што веднаш ќе ве стави во романтично расположение. Подобрете ја вашата врска со споделување сензуални искуства.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoversPremium – Вибро јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoversPremium – Вибро јајце со далечинска контрола
3299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top