Nomi Tang – Wild Rabbit 2 вибратор

6199 ден

Карактеристики:

 • Специјален симетричен жлеб дизајниран да истражува низ чувствително триење
 • Три многу моќни мотори, со патувачки вибрации
 • 10 шеми на вибрации
 • Силикон од медицински квалитет
 • i-touch лизгач за контрола на интензитетот
 • Тивко работење
 • Се полни на USB  (вклучен е USB кабел за полнење)
 • Водоотпорен до еден метар
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Спецификација:

 • Материјал: силикон од FDA, ABS
 • Тип на контрола: допрете Лизгач и контролно копче
 • Големина: висина: 210мм, ширина: 38мм, длабочина: 110мм
 • Тежина: 210 g (нето тежина), 450 g (бруто тежина)
 • Извор на енергија: Батерија на полнење
 • Време на полнење: 2 часа
 • Време на работа: 50 минути
 • Содржина: Wild Rabbit 2, упатство за употреба, USB кабел, луксузна кутија
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
Сигурно плаќање

Nomi Tang – Wild Rabbit 2 вибратор

Барате нешто навистина посебно? Nomi Tang – Wild Rabbit 2 е премиум производ за задоволство од реномиран германски производител со дури 3 вибрациони мотори со исклучителна моќност и генијални иновации во технологијата.

Дизајнот е прекрасно симетричен, со хромирани додатоци. Класичниот облик на зајак вклучува задебелен врв кој лесно ќе ја пронајде и стимулира Г-точката, додека екстензијата истовремено ќе го иритира клиторисот. Тој е многу флексибилен, така што целосно ќе се прилагоди на вашата анатомија, а дизајнот е комплетиран со две хармонични набори во внатрешноста. Рачката на основата го олеснува ракувањето, без разлика дали ја користите самостојно или во парови.

Технологијата скриена во неговото тело е уште поимпресивна од нејзината надворешност – оваа убавица има вкупно 3 екстремно моќни мотори кои ќе ги задоволат и најпребирливите љубители на длабоки, продорни вибрации – еден во горниот дел, вториот во средината и трето на екстензија за клиторисот. Моторите имаат 10 режими на вибрации, а јачината може да ја зголемите или намалите со движење на прстот на лизгачот на основата. Батеријата се полни.

Што го прави посебен?

Силните вибрации го прават совршен и за надворешна стимулација воопшто, како и за стимулација на други ерогени зони во предиграта.

Специјалноста на Nomi Tang – Wild Rabbit 2 vibrator е во технологијата која се заснова на принципот на движење како во лулката на Њутн. Моторите создаваат чувство на ширење вибрации во концентрични кругови низ телото на играчката. Тоа резултира со ефект каков што никогаш не сте доживеано претходно!

Бидејќи е премиум производ, неговите мотори се исто така многу тивки. Водоотпорен е и до 1 метар длабочина, па можете да го користите под туш или во када.

Направен е од неверојатен квалитетен, мазен, свиленкаст медицински силикон. Му треба многу малку лубрикант за прекрасно лизгаво, сензуално искуство. Не содржи фталати или други штетни материи, непорозен е и потполно безбеден за организмот. Доволно е да се измие со вода и благ сапун пред и по употреба.

Доаѓа во ексклузивна кутија, па затоа е многу погоден за подарок.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Nomi Tang

Проучувајќи ја уметноста на сензуално заведување, Номи Танг разви низа висококвалитетни производи кои ги задоволуваат највисоките барања на корисниците. Производите на Nomi Tang се комбинација на супериорен дизајн, ергономија и интуитивен систем за контрола, што ги прави совршен подарок. Сигурни сме дека наскоро Номи Танг ќе ви стане најдобар пријател.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Nomi Tang – Wild Rabbit 2 вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Nomi Tang – Wild Rabbit 2 вибратор
Scroll to Top