Intense – вибратор за парови со далечинска контрола

2999 ден

Карактеристики:

 • Вибрирачко јајце со далечински управувач
 • 10 режими на вибрации
 • Компактен и дискретен за да можете да го носите насекаде
 • USB се полни
 • Мерки:
  Должина на вметнување: 6,5 см
  Вкупна должина: 18 см
  Дијаметар: 3,4 см
 • Мек медицински силикон
 • 100% безбедно за телото
 • Без фталати
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Intense – вибратор за парови со далечинска контрола

Што ако играте a не сте во можност да ги контролирате стимулациите, дали сте подготвени за малку поинаква игра и да му ја дадете контролата на вашиот партнер? Дозволете му/неа целосно да го контролира интензитетот на вашето задоволство и дозволете тој да избере кога ќе ве задоволи со новото вибрирачко јајце на Intense што се полни. Дозволете му да изберет од неговите десет режими на вибрации и да ги менува со контролер. Се ближи интензивно задоволство… но без да се знае кога!, Овој пат нема да зависи од вас…

Вибраторот g-spot е направен од безбеден силикон, латекс и без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанок, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, на прошетка, во шопинг…. вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Intense

Со Intense играчките почувствувајте го интензитетот и задоволството како никогаш досега. Добијте го совршениот елемент за соло игри или со вашиот партнер и додајте го само оној допир на интензитет што ви треба.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intense – вибратор за парови со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Intense – вибратор за парови со далечинска контрола
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top