Baile – Brave Вибрирачка навлака за пенис

1449 ден

Карактеристики :

  • Функција: Пенис ракав и вибрации
  • 3 батерии LR44
  • Материјал: TPR
  • Димензии: 18 cm x 3,5 cm
  • 100% без фталати
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-199981 Категорија
Сигурно плаќање

Baile – Brave Man Навлака за пенис

Baile, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон супер задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.
Дали сакате да ја добиете должината за која отсекогаш сте сонувале? Со оваа навлака за пенис ќе го добиете тоа, но не само тоа, туку има и текстурана надворешност за поголемо женско задоволство.

Дополнително оваа навлака за пенис има мал вибратор во основата со што нуди дополнително задоволство за двајцата

Веднаш зголемете го обемот и должината на вашиот пенис и уживајте во поинтензивна стимулација за двајцата!

Навлаката е мека, еластична  така што чувството ќе биде како вистинска кожа.

Зголемете го вашиот пенис брзо и лесно и веднаш уживајте во резултатите!

Навлаката е изработена од материјал TPR, кој е многу еластичен и се прилагодува на сите големини на пенис.

Пред и по употреба, измијте ја навлаката под млаз вода и испрскајте го со средство за одржување на секс играчки. По желба, целосно сувата обвивка можете да ја напрашите со прашок за одржување играчки или пченкарен скроб за да ги одржите неговите реални својства на долг рок.

Не содржи фталати и е сосема безбеден за организмот. Користете го со лубрикант на база на вода. Навлаката не е замена за кондом.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Brave Вибрирачка навлака за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Brave Вибрирачка навлака за пенис
1449 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top