Oxballs – Humpballs прстен за пенис

239 ден299 ден

Карактеристики:

  • Надворешен обем: 12,7 см
  • Внатрешен обем ( растеглив за да одговара на вашиот пенис): 6,35 см
  • Дебелина: 1,27 см
  • Лесно се чисти
  • Препорачуваме употреба со лубриканти на база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E29889 Категорија
Сигурно плаќање

Oxballs – Humpballs прстен за пенис

HUMPBALLS е сè што сакавте кај оригиналот, но е помек, појак и уште поиздржлив од порано.

Секој HUMPBALLS е дизајниран за да не ви се тркала или влече по вашите пуби (добра вест за вас влакнестите ..) и најдобро од сè; HUMPBALLS е направен од нашиот супер мек SKINFLEX-TPR, така што е направен за удобно продолжено носење и употреба.

HUMPBALLS е поблаг и помек од сите други евтини желе прстени, нема потреба да се грижите дали ќе ви ја штипне дамката

HUMPBALLS се одлични и за истегнување на тестисите. Чувството е исто како цврст стисок нежно да ги влече вашите момчиња…

Ниту една растеглива секс играчка нема да трае вечно, но HUMPBALLS ќе ги надживее повеќето евтини желе прстени.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Brand

Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени. Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно... од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата. Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас... Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро. Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра... за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки. Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси. Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oxballs – Humpballs прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Oxballs – Humpballs прстен за пенис
239 ден299 денИзбери опции
Scroll to Top