PrettyLove – Ротирачки прстен за пенис

2299 ден

Клучни карактеристики:

  • Ротрирачки љубовен прстен
  • 3 нивоа на интензитет нудат приспособено задоволство
  • Мазен, розов силиконски љубовен прстен за заеднички вибрации за време на сексот
  • Играчката се полни преку USB со вклучен кабел
  • Играчката е 100% водоотпорна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BI-014409 Категории ,
Сигурно плаќање

PrettyLove – Ротирачки прстен за пенис

Овој прекрасен ротирачки прстен за пенис ќе ви овозможи максимално уживање со 3 ротирачки функции и одлично држење. И вашиот партнер ќе ужива со стимулатор на клиторисот.

На предниот дел на овој прекрасен прстен се наоѓа ротор/ стимулатор за клиторис, вашата партнерка ќе ве обожава после првата употреба.

Пробајте нешто ново и разгорете го огнот во спалната соба.

Дизајниран во САД со највисоки стандарди за квалитет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

PrettyLove

Pretty Love произведува производи со високи стандарди за квалитет. Производите се изработени од најквалитетен медицински силикон. Pretty Love е бренд за секс играчки кој нуди различни производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и задоволството. Брендот е познат по своите висококвалитетни материјали, иновативниот дизајн и пристапните цени. Нивните производи се движат од вибратори до лубриканти до играчки за парови, секоја дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и задоволството на корисникот. Еден од нивните најпопуларни производи е вибраторот Pretty Love, кој има повеќе режими на вибрации и уникатен дизајн за насочена стимулација. Покрај своите производи, Pretty Love е посветена и на промовирање на здрави и безбедни сексуални практики. Сите нивни производи се направени со материјали безбедни за телото и се ригорозно тестирани за да се осигури дека ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност. Генерално, Pretty Love е доверлив бренд кој им обезбедува на клиентите висококвалитетни и иновативни секс играчки кои се и достапни и безбедни. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да ги зачините работите со партнерот, Pretty Love има по нешто за секого.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PrettyLove – Ротирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PrettyLove – Ротирачки прстен за пенис
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top