Fifty Shades of Gray – Again and Again Прилагодлив прстен за пенис

799 ден

Клучни карактеристики:

  • Силиконски вибрирачки Љубовен прстен во стилот на „Педесет нијанси Греј“.
  • Може да помогне да се зголеми неговата големина на ерекција и издржливост за време на водење љубов.
  • Целосно прилагодлив за да одговара на мажите со најголем обем.
  • Големината може да се промени за време на сексот за прилагодено искуство.
  • Погодно за патување големина за одмор и престој во хотел.
  • Максимален дијаметар: 8,89 см.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: FS-59954 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Gray – Again and Again Прилагодлив прстен за пенис

Искористете го вашиот врвен потенцијал за време на заедничките средби со,  Fifty Shades of Gray – Again and Again Прилагодлив прстен за пенис прстен кој може да се прилагоди на лизгање што може да помогне да се подобрат ерекциите и да се оптимизира моќта на ерекцијата, за напорни сесии на страст и целосно задоволство. „Викенд на први работи“. Педесет нијанси на Греј.

Искусете го совршениот комфор на целосно прилагодливо приспособување. Дури и за време на играњето, прилагодувањето на големината е едноставно за целосно прилагодување во употреба.
Дел од колекцијата за викенд „Педесет нијанси Греј “ одобрена од авторот Е Л Џејмс.

Не заборавајте да го користите вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнителна влажна ноќ и да се грижите за вашиот Beast Ring со добро средство за чистење играчки, добро исушете го и оставете го на безбедно место. Запомнете да не ги носите прстените во екстремен временски период, ако се чувствувате непријатно отстранете го прстенот.

Се разбира, безбедноста е наш приоритет број еден и ви препорачуваме да го користите овој уред не подолго од 30 минути истовремено и да дозволите периоди за одмор од 60 минути помеѓу употребата. Запомнете, имате само еден пенис и еден сет на топчиња, затоа третирајте ги правилно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Gray – Again and Again Прилагодлив прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Gray - Again and Again Прилагодлив прстен за пенисFifty Shades of Gray – Again and Again Прилагодлив прстен за пенис
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top