Satisfyer – Power Вибрирачки прстен за пенис

2399 ден

Карактеристики:

  • Водоотпорен
  • Напојување: Li-on батерија што се полни
  • Силикон пријатен за телото
  • 10 програми
  • Забава за самци и партнери
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E28618 - D-221890 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Power Вибрирачки прстен за пенис

Подобрете го заедничкото задоволство со елегантниот прстен за пенис Satisfyer – Power Ring!

Со својот уникатен дизајн, реномираниот германски производител обезбедува максимална удобност при носење, додека оптимално поставениот вибратор лесно го стимулира клиторисот со моќни и продорни вибрации.

Прстенот му дава посилна ерекција и ја одложува ејакулацијата.

Одличниот вибрационен мотор има дури 10 режими на вибрации – 3 постојани брзини на вибрации и 7 режими на вибрации – и можете да ги контролирате со притискање на едно копче. Батеријата се полни со магнетен полнач, па затоа прстенот е целосно водоотпорен (сертификат IPX7) и може целосно да се потопи под вода на длабочина до еден метар.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

Препорачуваме употреба со лубриканти на база на вода.

– 3 брзини на вибрации
– 7 вибрирачки обрасци

Внатрешен дијаметар: 2,5 см

Материјал: силикон, ABS пластика
Напојување: батерија на полнење (магнетенUSB)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава, Црна

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Power Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Power Вибрирачки прстен за пенис
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top