Loveboxxx – My sexy BFF Сет

1599 ден

Подарете му возбудлив подарок на вашиот BFF! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

 

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – My sexy BFF Сет

Подарете му возбудлив подарок на вашиот BFF! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 7 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Ливчиња од роза
 • Превез за очи
 • Мини вибратор
 • Стапче за скокоткање/тепалка
 • Лисици
 • Вибрирачки прстен за пенис
 • Секс коцки

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Сребрена, Црвена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – My sexy BFF Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LOVEBOXXX - MY SEXY BFFLoveboxxx – My sexy BFF Сет
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top