Loveboxxx – I Love Red Сет

2399 ден

Подарете му возбудлив подарок на вашиот BFF! Овој забавен комплет за секс-играчки содржи различни играчки кои се совршени за парови кои сакаат да пробаат нешто ново и возбудливо, но сеуште немаат големо искуство со секс играчки. Играчките се многу достапни и лесни за употреба. Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Вибратор
 • Љубовни топки
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Loveboxxx – I love red Сет

Сетот Loveboxxx „I Love Red“ е направен и посветен на засилување на страста и создавање живописни, возбудливи моменти во вашите интимни искуства. Оваа внимателно составена колекција е преполна со играчки и додатоци со црвена боја, кои имаат за цел да го подигнат задоволството и да внесат смело, енергично чувство во вашите романтични средби.

Внатре, ќе најдете разновиден избор на предмети кои одговараат на различни преференции. Без разлика дали истражувате соло или ги споделувате овие стимулативни моменти со партнерот, овие играчки се избрани да ги зајакнат чувствата и да ги зајакнат емоционалните врски.

Црвена боја допринесува за атмосфера наполнета со огнена возбуда и страст. Дизајниран е да разбуди динамичен амбиент, разгорувајќи чувство на возбуда, без разлика дали сакате да ја подигнете вашата страст на следното ниво или да ја продлабочите емоционалната блискост со вашиот партнер.

Дали барате одличен подарок за вашиот партнер во кој ќе уживате заедно? Тогаш овој комплет е совршен избор за вас. Оваа кутија содржи неколку играчки за парови и доаѓа во луксузна кутија со прекрасен дизајн.

Овој комплет од 6 парчиња ги содржи следните играчки:

 • Вибратор
 • Љубовни топки
 • Вибрирачки прстен
 • Пердув за скокоткање
 • Лисици
 • Маска

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – I Love Red Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – I Love Red Сет
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top