Engily Ross – Garbo кегел топчиња

1099 ден

Карактеристики:

 • Зајакнат карличен под
 • Помоќни оргазми
 • Многу лесно се чисти
 • Користете само со лубрикант на база на вода
 • Медицински силикон за исклучителна заштита на телото
 • Без фталати
 • 100% водоотпорен IPX7
 • Димензии: 3,5 cm x 10 cm
 • Содржина на кутијата:Гарбо топка (85 гр.)
  Упатство за употреба на повеќе јазици
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: ER69650 Категорија
Сигурно плаќање

Engily Ross – Garbo кегел топчиња

Ви ги претставуваме Engily Ross Garbo Kegel Balls – спој на врвна технологија, внимателен дизајн и најдлабоки желби. Во Engily Ross, страста ја поттикнува изработката и секој производ е прецизно создаден за да обезбеди неспоредливо задоволство.

Изработен со прецизност и страст, Garbo Individual Ball е дизајниран за жени кои веќе се запознаени со светот на Кегеловите вежби и неверојатните придобивки што ги нудат. Овој комплет со двојни топки е вашиот билет за посилна, пофлексибилна карлица, младешки и еластични вагинални мускули и оргазми кои достигнуваат нови височини на моќ и интензитет.

Клучни карактеристики:

Технолошки иновации: Направени под влијание на технологијата, дизајнот и најскриените желби, Гарбо Кегел топчињата вклучуваат моќни вибрирачки мотори кои запалуваат симфонија на задоволство, што доведува до воодушевувачки оргазми.

Стратешки дизајн: Секоја поединечна топка е изработена со врвни материјали и прецизно инженерство, обезбедувајќи искуство кое е и безбедно и сензационално.

Скроен за задоволство и сила: Индивидуалната топка Гарбо е совршена за жени кои сакаат да ја подобрат силата на карличниот под, флексибилноста и целокупната интимна благосостојба. Без разлика дали ќе ја изберете двојната или индивидуалната топка, искуството со Гарбо сигурно ќе го подигне вашето сензуално патување.

Водоотпорна елеганција: Носете ги кога и каде сакате. Гарбо Кегел топките се целосно водоотпорни, отворајќи свет на можности за задоволство и вежбање.

Постепена прогресија: Започнете со свое темпо, дозволувајќи им на вашите мускули да се прилагодат. Започнете со една топка и, како што ќе се навикнете, напредувајте кон користење на двете за врвни трансформативни ефекти.

Одржувајте ја долговечноста и виталноста на вашите вагинални мускули со Гарбо. Редовната употреба гарантира дека карличниот под останува еластичен и моќен, што доведува до поинтензивни и задоволувачки оргазми. Чистењето е лесно – едноставно користете топла вода со доверливо средство за чистење играчки или неутрален pH сапун.

Подигнете ја вашата интимна благосостојба со Engily Ross Garbo Kegel Balls – спој на технологија, дизајн и желба, прецизно изработени за вашето крајно задоволство. Инвестирајте во вашето сензуално здравје и искусете нова димензија на задоволство. Нарачајте ги вашите уште денес!

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Engily ross

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Engily Ross – Garbo кегел топчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Engily Ross – Garbo кегел топчиња
1099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top