The Screaming O – Charged Yoga – Вибрирачки прстен за пенис

2099 ден

Карактеристики:

  • Реверзибилен вибрирачки прстен што се полни
  • Се напојува со Vooom технологија
  • 10 функции на продорни вибрации
  • 60+ минути работа
  • Направен од лабораториски тестиран ABS и SEBS безбеден за телото
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

The Screaming O – Charged Yoga – Вибрирачки прстен за пенис

Доколку сакате да искусите едно ново задоволство, изберете го овој вибрирачки прстен кој е направен да се витка и растегнува со секое ваше движење. Овој уникатен прстен за пенис е изработен да одговара на секого, со тоа што се растегнува и одлично се вклопува.

Charged Yoga прстенот за пенис вклучува моќни вибрации кои дополнително ќе ги зачинат вашите омилени сексуални пози. Дополнително, со помош на Warrior Control finger loop можете да го контролирате и да го насочите онаму каде што сакате дополнителна стимулација. Доколку не ви е потребна измена и поместување, обидете се да го носите WARRIOR CONTROL Loop како дополнителен прстен за пенис за дополнително вибрирачко искуство.
Овој прстен е одличен за оние кои прв пат користат ваква играчка, но и за оние кои едноставно обожаваат да испробуваат со разновидни секс играчки.

Charged yoga вибрирачкиот прстен за пенис има 2 годишна гаранција и 100% водоотпорен мотор со 10 продорни функции. Овој вибрирачки прстен може да работи 60 минути без престан, дури и под вода, за ваше комплетно сексуално задоволство.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Сива

Brand

THE SCREAMING O

The Screaming O е најпродаваната, наградувана компанија за новитети за возрасни. Таа стои зад некои од најпопуларните и иновативни играчки за возрасни на пазарот и успешно ги подобрува романтичните и интимните односи на паровите од 2005 година. Она што започна како едноставен концепт за позадоволувачки секс стана начин на живот за мажи, жени и парови ширум светот кои бараат нови начини за подобрување на нивните односи. Screaming O создаде колекција од лесни за употреба и забавни прстени за ерекција, мини вибрации и секси додатоци кои инспирираат комуникација, романса и интимност со притискање на едно копче! Тимот на Screaming O споделува единствена желба да им донесе „страст на луѓето“ со дизајнирање на некои од најиновативните, забавните и највозбудливите секс играчки на пазарот. И се започна со оригиналниот Screaming O Vibrating Ring, едноставен растеглив прстен со мини мотор на врвот што ја освои инаугуративната секс награда „Најдобар прстен“ на списанието Women's Health.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Screaming O – Charged Yoga – Вибрирачки прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
The Screaming O – Charged Yoga – Вибрирачки прстен за пенис
2099 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top