Gvibe – Gjack 2 Мини Вибратор Tiffany Mint

3599 ден

Карактеристики :

 • Револуционерен инженерски дизајн. Неговата форма се прилагодува на секоја анатомија
 • Локацијата на моторите им овозможува на мажите да ја масираат и својата простата
 • Ергономски дизајн, во нови фенси бои
 • Два моќни, но тивки мотори.
 • Шест режими на вибрации со променлив интензитет – од благи потреси до интензивни вибрации
 • Интуитивни контролни копчиња
 • Изработен од премиум класа хипоалерген медицински силикон
 • Без мирис
 • 100% водоотпорен
 • Работа до 4 часа со едно полнење на батеријата
 • Големина: 10,5 x 2 см
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E25708 Категории ,
Сигурно плаќање

Gvibe – Gjack 2 Мини Вибратор Tiffany Mint

Gvibe MINI, импресивно паметна играчка, големо задоволство и за мажи и за жени.

Gvibe MINI беше инспириран од многуте барања на жените кои сакаа да го пробаат оригиналниот Gvibe, но беа исплашени од неговата големина. Затоа решивме да додадеме нова играчка во нашето семејство. Со малку намалување на големината, задржувајќи ги сите функционалности и карактеристики на оригиналната играчка, создаден е Gvibe MINI и сега е дел од нашата колекција.

Со Gvibe MINI можете да уживате:
Симултана стимулација на две чувствителни зони – Gspot и спротивната страна на вагината, а во исто време го стимулира и влезот на вагината.
Неговата форма лесно се прилагодува на секоја анатомија (големина на вагината) поради двата флексибилни силиконски врвови.
Создава чувство на комплетност без истегнување на влезот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Зелена

Brand

GVibe

Gvibe е иновативна компанија со филозофија да создава играчки и предмети за задоволство што не постоеле досега. Тимот на Gvibe беше првиот што ја донесе идејата за бат плаг на USB полнење, создаде и патентираше материјал Bioskin, како и ги измисли паметните Kegel Gballs, кој со право е именуван како личен тренер за секс фитнес. Достава на оргазам, тоа е нашиот слоган!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gvibe – Gjack 2 Мини Вибратор Tiffany Mint”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Gvibe – Gjack 2 Мини Вибратор Tiffany Mint
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top