Електричен Мастурбатор

2499 ден

Карактеристики:

  • Режими на вибрации: 10 режими
  • Напојување: Магнетно полнење
  • Материјал: TPE + ABS
  • Големина: 113мм x 85мм
  • Нето тежина: 367 g
  • Боја: Црна,
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: MA-219142 Категории ,
Сигурно плаќање
Електричен Мастурбатор

Откријте го врвното соло уживање со нашиот Електричен Мастурбатор ( masturbator ) , најсовремен уред дизајниран да ги подобри вашите интимни моменти. Без разлика дали барате интензивна стимулација или лежерно истражување, овој најсовремен мастурбатор е ваш совршен придружник.

Овој електричен мастурбатор располага со 10 сложено дизајнирани режими на вибрации, кои обезбедуваат неспоредлива новина и пријатни сензации за пенисот. Од нежно задевање до хардкор стимулација, овој уред ги исполнува сите ваши желби, обезбедувајќи безброј незаборавни оргазми.

Дизајнот со отворен крај на овој мастурбатор нуди разновидна употреба, обезбедувајќи стимулација од врвот на пенисот до жлездите. Внатрешната 3D површина и текстурата со гранули го подобруваат триењето со секој удар, имитирајќи го нежното чувство на вистинска кожа за неверојатно реалистично искуство.

Изработен од флексибилен TPE и издржлив ABS, безбедни за телото овој мастурбатор е пријателски настроен за кожата и удобен за употреба. Неговите реални сензации сигурно ќе воодушеват, нудејќи реално и длабоко задоволувачко искуство секој пат.

Компактен и пренослив, електричниот мастурбатор е лесен за носење со себе каде и да одите. Уживајте во прекрасните еротски сензации во секое време, насекаде со неговата моќна стимулација како бакнеж. Функцијата за магнетно полнење гарантира дека вашиот уред е секогаш подготвен за акција.

Инструкции за нега

Чистете пред и после употреба: Користете топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки за одржување на хигиената.
Правилно чување: проверете дали уредот е целосно сув пред да го чувате на ладно и суво место.

Препуштете се на иднината на соло задоволство со неверојатниот Електричен Мастурбатор. Дизајниран за оние кои бараат повеќе од обичното, овој напреден уред ветува дека ќе ги трансформира вашите интимни моменти во возбудлива авантура.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Електричен МастурбаторЕлектричен Мастурбатор
2499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top