-38%

Стакленo анално дилдо Срце

Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Премиум кристално стакло
  • Боја: Розова – Транспарентна
  • Димензии: Должина: 200 мм Дијаметар: 26мм, 20мм, 28мм, 20мм, 32мм
  • Тежина: 192 g
  • Водоотпорно
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Стакленo анално дилдо Срце

Искусете ја извонредната сензација со стакленo анално дилдо Срце, луксузен додаток на вашите интимни моменти. Изработено од премиум кристално стакло, ова анално дилдо е дизајнирано да обезбеди мазно искуство без триење кое е удобно и задоволувачко.

Рачно изработено со прецизност и грижа, секое парче е издувано до совршенство, обезбедувајќи издржливост и уникатен, занаетчиски квалитет. Материјалот од кристално стакло задржува константна температура, нудејќи топол и удобен допир што го зголемува вашето задоволство. Неговата елегантна розова нијанса додава допир на софистицираност на вашата колекција.

Овој стаклен масажер може да се загрее или излади, што ќе ви овозможи да истражувате нови области на температурна игра. Без разлика дали претпочитате стимулативна студена ледена вода или смирувачка топлина, ова дилдо може да се прилагоди на вашите желби.

Дилдата од кристално стакло се познати по нивната безбедност и луксузно чувство. Тие се без силиконски мирис, лесни за чистење и неверојатно хигиенски. Непорозната површина гарантира дека таа останува чиста и подготвена за употреба, обезбедувајќи душевен мир и ја подобрува вашата сексуална благосостојба.

За одржување на квалитетот и хигиената:

Темелно чистете го пред и по секоја употреба со топла вода и благ сапун.
За дополнителна удобност, користете го со лубриканти на база на вода.
Да се ​​чува на безбедно и суво место за да се избегне оштетување.

Збогатете го вашиот сексуален живот со стакленoто анално дилдо Срце, дизајнирано за оние кои бараат луксуз, безбедност и разновидност во нивната интимна игра. Уживајте во неспоредливото искуство на кристално стакло, без разлика дали е загреано или разладено, и издигнете го вашето задоволство на нови височини.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Транспарентна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стакленo анално дилдо Срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Стакленo анално дилдо Срце
Original price was: 790 ден.Current price is: 490 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top