Lelo – Ella дилдо

3599 ден

Карактеристики  :

  • Материјали: силикон безбеден за телото
  • Финиш: мат
  • Големина: 195 x 50 x 30 mm
  • Тежина: 111 грама
SKU: E21232 Категории ,
Сигурно плаќање

Lelo – Ella дилдо

Ella е објект за задоволство со најкласичен дизајн – само гледањето во неа ги буди најинтимните фантазии. Мазна и беспрекорна на допир, нејзината течна форма е прилагодена за поединци и парови да ги истражуваат своите најдлабоки фантазии. Ела претставува атрактивна алтернатива на вибрацијата. Двата краја на Ела се прецизно извајани или за зголемена стимулација на Г-точката или за повеќе традиционални пенетративни дејства. Затоа, контролата е секогаш цврсто ставена во рацете на нејзиниот корисник, па без разлика дали само ги откривате вашите задоволства со Lelo или ги користите нашите производи со години, Ова dildo нуди онолку сензации колку што дозволува фантазијата.

Како и со сите предмети за задоволство од Lelo, Ella е дизајнирана да нуди целосен мир во какви било ситуации. Направен со силикон одобрен од FDA и без фталат, Ella доаѓа во елегантна кутија за подароци и луксузна сатенска торбичка за соодветно складирање, комплетно со упатство за употреба и целосна 1-годишна гаранција на Lelo.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Виолетова, Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Ella дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Ella дилдо
Scroll to Top