Реалистично дилдо со тестиси

890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 16.5цм*11.5цм*4цм
  • Тежина: 269 g
  • Боја: Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: DL-B140 Категории ,
Сигурно плаќање

Реалистично дилдо со тестиси 16.5цм дилдо со вакуум.

Барате дилдо кое и изгледа и се чувствува како „вистинското“?

Со пречник од 3,8 cm и прекрасни цврсти топки, високо реалистично dildo од 16,5 cm има потенцијал да стане вашиот нов најдобар другар за игра. Според големината може го користат почетници но добар е и за поискусните.

Произведен во специјално развиен PVC безбеден за тело, кој има мека површина и сè уште е доволно тврд за да обезбеди насочена стимулација.

Обележаната глава на пенисот, јасните вени и топчињата со реалистичните детали придонесуваат за чувството на живот, без разлика дали го користите дилдото анално или вагинално.

Прикачете ја големата вшмукувачка чаша и искористете го без раце за непослушна соло забава или поканете го партнерот и експериментирајте со вкусното дилдо за предигра или во вашиот омилен стрепон ремен.

Идеален за оние кои сакаат природна исполнетост без да се загрозат квалитетот и уживањето.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Реалистично дилдо со тестиси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реалистично дилдо со тестисиРеалистично дилдо со тестиси
890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top