Cobeco – Bull Power Delay Гел

1199 ден

Карактеристики:

  • Гел за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Помага во одложување на оргазмот
  • Освежувачки и хранлив ефект
  • Уживајте во моментот подолго
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • 30 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D17-20640 Категорија
Сигурно плаќање
Cobeco – Bull Power Delay Гел

Кој треба да користи Cobeco – Bull Power – Delay Гел?

Мажи со проблеми со предвремена ејакулација, но и мажи кои сакаат сексот да трае подолго.

Bull Power Delay Gel е освежителен гел со благ ефект на ладење кој може да помогне да се одложи оргазмот. Гелот има хранлив ефект и брзо се апсорбира во кожата. Погледнете како Bull Power Delay Gel може да ви помогне да го контролирате вашиот оргазам и да уживате во моментот подолго.

Користење:

Нанесете ја саканата количина во интимната зона. Производот лесно се нанесува и брзо се апсорбира во кожата благодарение на неговите природни екстракти кои се неутрални за кожата. Laureth-9, екстрактот од кернелот Avena Sativa обезбедуваат ревитализирачки ефект и можат да помогнат во одложувањето на ејакулацијата.

Пред редовно користење на гелот, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cobeco – Bull Power Delay Гел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Cobeco – Bull Power Delay Гел
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top