Baile – Lovers Secret Fantasy сет

2299 ден

Baile – Lovers Secret Fantasy сет од 7 играчки

Карактеристки:

 • Вибратор
 • Љубовни кегел топчиња
 • прстен за пенис
 • Додаток за вибратор навлка со текстура
 • Додаток за вибратор навлка
 • Прозирно дилдо
 • Анална бројаница
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Baile – Lovers Secret Fantasy сет

Овој Lovers Secret Fantasy сет од Baile е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 7 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Комплетот Lovers Secret Fantasy  вклучува седум прекрасни предмети за чисто задоволство.

Сребрен вибратор со повеќе брзини и две навлаки ќе ги задоволат вашите најдлабоки копнежи. Пробајте го проѕирниот донг за чувство на реално уживање. Ставете го прстенот со текстура на пенисот и сензацијата ќе ги скокотка и ќе ги издигне вагината и клиторисот со секој удар. Dildo за поголемо уживање. Анални зрнца носат еротска табу-возбуда, додека возбудливите топчиња можат да ја привлечат вашата вагина или анус за малку нешто поинакво.

Сè што ви треба за кралско сексуално искуство. Подобро од кралските гардисти! Заедно со вибрацијата доаѓа и прстен за пенис со текстура, анални/вагинални возбудливи монистра, рапава навлака за супер чувство, вистински донг ракав и градуирани анални зрна.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Розева, Транспарентна

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Lovers Secret Fantasy сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Lovers Secret Fantasy сет
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top