SevenCreation – Dirty Dozen сет

2999 ден

SevenCreation – Dirty Dozen сет од 12 играчки

Карактеристки:

  • Вибратор со променлива брзина придружен со 6 навлаки со различен дизајн и големина
  • Кинески винилни топчиња.
  • Стимулирачки прстен
  • Ретардант прстен.
  • Навлака за пенис
  • Вклучува батерии.
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

SevenCreation – Dirty Dozen сет

Овој SevenCreation – Dirty Dozen сет е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 12 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Прекрасен комплет со широк спектар на избор, благодарение на неговите 12 мултифункционални парчиња, Совршен да ги стимулира сите делови од неговото и нејзиното тело, вклучувајќи ги и точката G или P.
Намалените мерки на овој сет ви овозможуваат да го користите во вашите анални пенетрации. Комплетот SevenCreation – Dirty Dozen сет вклучува дванаесет прекрасни предмети за чисто задоволство.

Сребрен вибратор со повеќе брзини и 6 навлаки ќе ги задоволат вашите најдлабоки копнежи. Пробајте го проѕирниот донг за чувство на реално уживање. Има и dildo за поголема забава, Анални зрнца носат еротска табу-возбуда, додека возбудливите топчиња можат да ја привлечат вашата вагина или анус за малку нешто поинакво.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Виолетова

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SevenCreation – Dirty Dozen сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
SevenCreation – Dirty Dozen сет
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top