LoveToy – Amazing Pleasure сет

3999 ден

LoveToy – Amazing Pleasure сет од 10 играчки

Карактеристки:

 • Навлака за Пенис
 • Вибрирачко јајце
 • Штипки за брадавиците
 • Вибратор (потребни се 3AAA не се вклучени).
 • Бат Плаг
 • Сет кинески топки.
 • Вибрирачки прстен за пенисот.
 • Маска.
 • Камшик.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

LoveToy – Amazing Pleasure сет

Овој Amazing Pleasure сет од LoveToy е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 10 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс.

Комплетот Amazing Pleasure вклучува десет прекрасни предмети за чисто задоволство.

Сè што ви треба за кралско сексуално искуство. Подобро од кралските гардисти! Заедно со вибраторот доаѓа и прстен за пенис со текстура , анални/вагинални возбудливи монистра, , навлака за пенис и dildo и бат плаг.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

Боја

Црна

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Amazing Pleasure сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy – Amazing Pleasure сет
3999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top