Satisfyer – Signet Вибрирачки прстен Connect App

2399 ден

Карактеристики:

 • Компатибилен со бесплатната апликација Satisfyer – достапна на iOS и Android
 • Направено од супер-мек силикон за тело, од медицински квалитет кој е мазен на допир и исклучително хигиенски
 • Благодарение на водоотпорниот финиш (IPX7), оваа играчка може безбедно да се користи во вода и лесно се чисти
 • Партнерска употреба
 • Забава за самци и партнери
 • Суперсилни длабоки вибрации
 • 10 програми за вибрации погодни за телото
 • Може да се користи и без апликацијата
 • Апликацијата нуди бескрајна палета на програми
 • тивок начин на работа
 • Ли-јонска батерија на полнење
 • Вклучен е магнетен USB кабел за полнење
 • Лесно се чисти
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31160 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Signet Вибрирачки прстен Connect App

Додадете вибрации и зајакнете ја ерекцијата со Satisfyer – Signet Connect App прстен за пенис!

Signet Ring го ограничува протокот на крв и го продолжува водењето љубов со вашиот партнер. Прстенот за пенис е направен од силикон, така што непречено и флексибилно се вгнездува околу вашиот пенис. Ограничувањето на протокот на крв од пенисот ја одложува ејакулацијата и ви дава потешка ерекција – додека вашиот партнер ужива во интензивните вибрации од уредот. Структурата со жлеб обезбедува дополнителна стимулација на клиторисот. Вибрациите на Signet Ring може да се контролираат интуитивно преку копчето со еден допир или апликацијата Satisfyer Connect. Апликацијата нуди бескрајни можности за водење љубов – можете да го контролирате Signet Ring од вашиот паметен телефон или да креирате сопствени програми за вибрации.

Ребрестата структура, контролата на апликациите и мекиот силикон на Signet Ring го прават вистински привлечен за очи. Со ограничување на протокот на крв, уредот не само што ја одложува ејакулацијата, туку и ги стимулира двата партнера со интензивни вибрации.

Signet Ring е водоотпорен (IPX7), така што може да го збогати вашето водење љубов под туш или када со своите моќни вибрации. Лесно може да се исчисти со топла вода и благ сапун – за темелна хигиена, користете го спрејот за дезинфекција на Satisfyer, кој е идеално прилагоден на материјалот на прстенот кој е пријатен за телото. Можете да ги наполните интегрираните батерии во прстенот за пенис со вклучениот USB кабел за полнење.

Изработен е од премиум медицински силикон и не содржи фталати или други штетни материи. Бидејќи силиконот не е порозен, може лесно да се исчисти со обична вода и благ сапун по употреба.

Satisfyer – Signet е добитник на неколку награди за дизајн и иновација

Материјал: силикон, ABS пластика
Напојување: батерија на полнење (магнетен USB)

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Signet Вибрирачки прстен Connect App”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Signet Вибрирачки прстен Connect App
2399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top