Laid – P.2 силиконски прстен за пенис

1199 ден

Laid – P.2 силиконски прстен за пенис

  • Добитник на награда за дизајн.
  • Постигнете максимална ерекција.
  • Поставен околу коренот на пенисот и скротумот.
  • Флексибилен и исклучително издржлив.
  • Големина: Дијаметар: 47 mm. Тежина: 55 грама.
  • Направено од висококвалитетен медицински силикон, 100% без фталати.
  • Водоотпорен
  • Норвешки квалитет и дизајн.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: E22126 Категории ,
Сигурно плаќање

Laid – P.2 силиконски прстен за пенис

P.2 е направен од 100% медицински силикон и се носи околу пенисот и тестисите. Тоа придонесува за поцелосна ерекција и може да го одложи оргазмот со забавување на протокот на крв од пенисот.

Екстензијата (опашката) е под агол од 61 степени со цел да се масира еректилното ткиво зад тестисите, како и нежно да се турка нагоре против перинеумот (областа помеѓу тестисите и анусот) со секое потиснување за време на сексуалниот однос. Комбинацијата на дизајнот на P.2 и неверојатно мазната површина го прави дополнително пријатен за носење.

Неговата форма овозможува да се носи и поинаку, давајќи други сензации.  P.2 Mожно е да се постави од другата старана , во тој случај, при сексуалниот однос го стимулира аналниот отвор на жената. Само имагинацијата ги поставува границите.

Препорачуваме употреба со лубриканти на база на вода. P.2 доаѓа во стилска кутија и генерално е пријатен за око.

Производите на Laid се за вас кои го ценат уникатниот дизајн и високиот квалитет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Светло сина

Brand

Laid

Laid дизајнира и развива сензуални и префинети секс играчки со врвен квалитет и функција за мажи, жени и нивните партнери. Брендот Laid означува предност, леснотија и перформанси. Од првиот пат кога ќе го насочите погледот кон него, до прекрасните моменти на откривање и возбудувања што следат, ќе откриете дека вашиот производ Laid ги испорачува сите три и поканува за понатамошна игра. Laid е основана во 2009 година и е со седиште во Осло, Норвешка, со производствени капацитети во Ксиамен, Кина. Присутен на двете локации, Laid е вклучен во секој чекор на развој од концепт и дизајн до производство и дистрибуција, обезбедувајќи употреба на безбедни и сигурни материјали, како и одговорно производство и пакување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Laid – P.2 силиконски прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Laid – P.2 силиконски прстен за пенис
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top