Oxballs – Squeese истегнувач на тестиси

1299 ден

Карактеристики:

  • Висина: 4,45 см
  • Надворешен обем: 14,02- 15,24 см
  • Внатрешен обем: 8,89 см
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: E29898 Категорија
Сигурно плаќање

Oxballs – Squeese држач на тестиси

Oxballs – Squeese држач на тестиси е дрска секс играчка за мажи кои сакаат стимулирачки ефект врз скротумот. Држач за тестиси – го истегнува скротумот и има добра тежина, така што скротумот се влече надолу.

Особено кога сте блиску до ослободување, Oxballs – Squeese истегнувач на тестиси ќе ја покаже својата функција. Нормално, скротумот ќе биде вовлечен до телото додека се приближува ејакулацијата, но кога го користите истегнувачот, гравитацијата ќе се спротивстави на оваа контракција. Затоа, телото мора да работи уште понапорно за да го повлече скротумот нагоре, што може да ви даде уште посилна ејакулација од вообичаеното.

SQUEEZE е направен од нашиот препознатлив FLEX-TPR, така што е лесен и компактен, но сепак е добар. За разлика од силиконот, FLEX-TPR има сосема поинакво чувство за сосема ново чувство на истегнување.

Ерго-закривениот дизајн и лесниот материјал на SQUEEZE го прават задолжително за вашата рутина за истегнување на топката.

Секој крај на SQUEEZE е прелиен со крцкава подлога за да ги туркате тестисите надолу и подалеку од вашето тело за слатко истегнување.

Заоблениот дизајн на внатрешната комора цврсто го држи вашиот скротум без да ги задуши тестисите.. замислете го како рака што нежно го влече вашиот скротум.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна, Транспарентна

Brand

Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени. Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно... од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата. Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас... Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро. Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра... за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки. Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси. Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oxballs – Squeese истегнувач на тестиси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Oxballs – Squeese истегнувач на тестиси
Scroll to Top