Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени.

Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно… од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата.

Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас… Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро.

Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра… за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки.

Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси.

Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Се прикажуваат сите 5 резултати

Shopping Cart

Филтрирај по цена

Scroll to Top