Oxballs – Finger Fuck ракавица

3599 ден

Карактеристики:

  • Обем на прст/должина: 5,72 cm – 10,16 cm / 6,35 cm – 8,89 cm
  • Должина/Ширина на ракавици (се протега за да одговара на вашата рака): 20,96 cm / 8,26 cm – 13,97 cm
  • Обем на отворање на ракавици: 13,34 см

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Oxballs – Finger Fuck ракавица

Не можете да ги задржите прстите? Однесете ја играта на следното ниво и изненадете го вашиот партнер со љубопитна Finger Fuck Glove од популарните Oxballs.

Флексибилната ракавица ја трансформира вашата рака во вкупно 5 различни дилда, секое dildo со свои стимулирачки жлебови и копчиња. Сигурен победник без разлика дали го истражувате партнерот анално или вагинално.

Може да ја користите и ракавицата Oxballs Finger Fuck за дополнителна стимулативна рачна работа. Нема да зажалите!

Една големина одговара на повеќето луѓе, бидејќи материјалот е исклучително еластичен

Боја

Црна

Brand

Oxballs

Играчките Oxballs се водени од дизајнот, тие бараат нови идеи, играчки кои функционираат,траат и стануваат омилени. Играчките Oxballs имаат детали што прават да се чувствувате неверојатно... од едноставни прстени, до напредни играчки кои се издржливи и ја поттикнуваат имагинацијата. Квалитетни материјали како нивната сопствена мешавина flexTPR која е супер силна и еластична, нивната плус+силиконска мешавина која се чувствува еластична и свиленкаста до нивниот најдобар чист платина силикон кој е мек, топол и станува дел од вас... Oxballs е посветен на правење играчки во материјали кои ве тераат се чувствувате најдобро. Oxballs има играчка за повеќето типови, за почетницикои сакаат играчки за подобрување на својата сексуална игра... за момци или парови кои сакаат кул или необични играчки. Oxballs прави играчки во бои што го привлекуваат вниманието и пакување кое е впечатливо темно и секси. Oxballs е бренд, со иконски играчки по кои клиентите копнеат и ги бараат. Тие се брендот со кој се фалат момците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oxballs – Finger Fuck ракавица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Oxballs – Finger Fuck ракавица
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top