Сет за врзување за на врата

3999 ден

Карактеристики:
 • Лесна инсталација
 • Разновидни позиции
 • Истражување на фетиш фантазија
 • Целосно прилагодлив
 • Цврста конструкција
 • Акрилни цевки за заглавување на вратата
 • Поддржувачи за бедра
 • Инструкции што се лесни за следење
 • Безбедно и сигурно
 • Практично складирање
 • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PD2185-00 Категории , ,
Сигурно плаќање
Сет за врзување за на врата

Отклучете го светот на неограничено задоволство и препуштете се на вашите најлуди фантазии со нашата револуционерна нишалка за врата. Претворете ја секоја обична врата во возбудлива љубовна лулашка за неколку минути. Отворете го царството на возбудливи позиции и неспоредливо истражување на вашите најдлабоки желби.

Нишалката за врата вклучува се што ви треба за незаборавно искуство:

Целосно приспособлива: Изработена со прецизно внимание на деталите, нашата нишалка за врата е дизајнирана да обезбеди врвна удобност и поддршка за време на вашите интимни авантури. Неговите прилагодливи ремени ви овозможуваат да ја прилагодите висината и положбата според вашите преференции, обезбедувајќи сигурно и пријатно искуство.

Како се користи

Две акрилни цевки за заглавување на вратите: овие цврсти акрилни цевки без напор се вклопуваат над горниот дел од отворената врата, обезбедувајќи силна и стабилна рамка за нишалката. Нивната издржлива конструкција обезбедува сигурност и безбедност, давајќи ви самодоверба целосно да се нурнете во моментот.

Поставени потпори за бутовите: нишалката на вратата се одликува со луксузно обложени носачи за бутовите, нудејќи исклучителна удобност и амортизација за продолжени сесии за задоволство. Прифатете ги новите агли и позиции со леснотија, бидејќи потпирачите за бутовите обезбедуваат оптимална поддршка и стабилност.

Користењето на нишалката на вратата е лесно:

 1. Едноставно обложете ги акрилните цевки преку горниот дел од отворената врата, обезбедувајќи безбедно вклопување.
 2. Затворете ја и заклучете ја вратата за дополнителна стабилност и безбедност.
 3. Спуштете ги ремените на нозете, дозволувајќи му на вашиот партнер без напор да ги лизга бутовите низ долните јамки. Меките и прилагодливи ремени обезбедуваат цврсто и удобно вклопување.
 4. Охрабрете го вашиот љубовник да ги провлече рацете низ горните јамки, држејќи ги рачките за дополнителна сигурност и потпора. Прилагодете ги ремените за да постигнете совршена висина за саканите позиции.

Нека започне возбудата! Истражувајте нови димензии на задоволство, експериментирајте со позиции кои ѝ пркосат на гравитацијата и оставете ги вашите страсти да се издигнат до нови височини.

Со вашата нишалка за на врата, можете да ја ослободите вашата имагинација, да ги поместите границите на задоволството и да создадете незаборавни моменти на интензивна интимност. Тоа е совршен додаток за парови кои сакаат да го зачинат својот љубовен живот и заедно да се впуштат во возбудливи нови авантури.

Ве молиме запомнете: Секогаш давајте приоритет на безбедноста и внимателно следете ги упатствата за да обезбедите безбедно и пријатно искуство. Согласната комуникација и меѓусебното почитување се од суштинско значење за секое истражување на фетиш фантазии.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет за врзување за на врата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сет за врзување за на врата
3999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top