Стреп он силиконско дилдо со ремен

1399 ден

Карактеристики:

  • Димензии на дилдо: 11cm x 3,2cm
  • Материјал:  Силикон, Кожа
  • Боја: Црна
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: SD-1962721 Категории ,
Сигурно плаќање
Стреп он силиконско дилдо со ремен

Играта со дилдо со ремен може да воведе нова еротска промена во сексуалниот живот на партнерите. Да допре до елемент на фетиш фантазија и да го подигне нивото на интимност помеќу партнерите.

Овој ремен со силиконско дилдо ( dildo ) може да се користи за орален секс, вагинална пенетрација и анална пенетрација со партнер од било кој родов идентитет или сексуална ориентација.

Изберете си соодветен лубрикант на база на вода и препуштете се на вашата фантазија за комплетно уживање.

Ова дилдо со ремен овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стреп он силиконско дилдо со ремен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top