Силиконско дилдо Titan 18цм

1899 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон со висок квалитет
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Боја: Црна и црвена
  • Големина:18*14*4см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Titan Категорија
Сигурно плаќање

Реално силиконско дилдо Titan

Флексибилно и цврсто, ова преголемо dildo е создадено за да ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Направено од висококвалитетен силикон со интензивни бои.
Вакуум подлога за самостојна игра без раце.
Многу меко и целосно задоволувачко на допир

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконско дилдо Titan 18цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Реално силиконско дилдо Titan- насловнаСиликонско дилдо Titan 18цм
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top