Durex – Intense Pure Fantasy

1799 ден

Карактеристики  :

  • Материјали: Направено од материјал безбеден за телото
  • Боја: Бела
  • Повеќе режими на вибрација
  • Низок шум и силни вибрации за дискретно задоволство до 5 часа
  • Напојување: Батерии
  • Водоотпорен за употреба под туш
  • Дименизии: Должина 17см, Ширина 3.2см
  • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 9950 Категории , ,
Сигурно плаќање
Durex – Intense Pure Fantasy

Durex Intense Pure Fantasy е специјално дизајниран масажер со вибрации кој ви дава посебно искуство. Дизајниран во соработка со стручни сексолози и според женската анатомија.

Durex Pure Fantasy е вибратор со неколку брзини за десеткратно зголемување на сензациите. Тивките вибрации се контролираат со копче: вие избирате брзина и интензитет. Уживајте сами да ги истражувате вашите сензации или со партнерот за време на предиграта

Овој vibrator може да ги стимулира брадавиците, клиторисот, усните, перинеумот и кој било друг дел од телото, затоа истражете и откријте што ви се допаѓа. Избравме едноставна форма и меки материјали со мазен изглед за пријатен допир.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Црна

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex – Intense Pure Fantasy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex – Intense Pure Fantasy
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top