Фетиш Сет 10 парчиња

1790 ден

Карактеристики:

 • Материјал: СТП, пластика, метал и силикон
 • Фетиш сет од 10 парчиња.
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Фетиш Сет 10 парчиња

Откријте нови димензии на страст и возбуда со нашиот Фетиш Сет од 10 парчиња. Совршен за подарок за вашиот партнер или партнерка, овој сет ќе внесе дополнителна акција и забава во вашата спална соба. Идеален за предигра или за време на секс, овој сет е дизајниран да ви овозможи незаборавно сексуално искуство.

Сетот содржи:

 1. Два Пара Лисици: За нежно, но сигурно врзување на рацете и нозете.
 2. Камшик: За сензуално казнување и доминација.
 3. Тепалка: За дополнителна стимулација и играње улоги.
 4. Гег Бол: За суптилно доминирање и контрола на партнерот.
 5. Јаже за Врзување: За креирање на различни врзувачки пози и сензуални игри.
 6. Превез за Очи: За создавање мистерија и засилување на останатите сетила.
 7. Штипки за Брадавици: За дополнителна стимулација и возбуда.
 8. Синџирче: За поврзување на штипките или други делови од телото.
 9. Пердув за Скокоткање: За нежна и возбудлива предигра.

Карактеристики:

 • Материјал: Сетот е изработен од висококвалитетни материјали кои се безбедни за кожата и удобни за користење.
 • Универзална Големина: Погоден за мажи, жени и парови, со прилагодливи делови за максимална удобност.
 • Мултифункционалност: Може да се користи за време на предигра или за време на секс, овозможувајќи бескрајни комбинации за задоволство.

Зошто баш овој сет:

 • Совршен Подарок: Изненадете го вашиот партнер со уникатен и возбудлив подарок кој ќе ги зајакне вашите интимни моменти.
 • За Почетници и Искусни Корисници: Овој сет е идеален и за оние кои се нови во BDSM игрите и за оние кои сакаат да го прошират своето искуство.
 • Забава и Возбуда: Додајте нова димензија на вашата врска и истражете ги вашите фантазии заедно.

Со овој Фетиш Сет од 10 парчиња, вашите интимни моменти ќе станат повозбудливи и незаборавни. Подгответе се за кралско сексуално искуство кое ќе внесе нова искра во вашата врска.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фетиш Сет 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Фетиш Сет 10 парчиња
1790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top