InToYou – Луксузни лисици за врзување

999 ден

Карактеристики:

  • Прилагодливи лисици за глуждови
  • Со кука и метален ланец
  • 100% без никел
  • Најлон и крзно
  • Безбедно и удобно за носење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: FI-461 Категорија
Сигурно плаќање
InToYou – Луксузни лисици за врзување

Супер квалитетни луксузни лисици за љубителите на BDSM.

Откријте ја вашата најфетишистичка и најпалава страна со колекцијата Fetish by Intoyou.

Што е подобро за супер откачено ноќно излегување од прилагодливи платнени лисици. Изработени од најлон и покриени со меко и свилено долго крзно. Имаат велкро област со која можете да ја прилагодите големината на вашите лисици за поголема удобност.

Тие имаат две куки за да ги споите или да ги користите со која било друга од вашите омилени компатибилни играчки.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

InToYOu

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “InToYou – Луксузни лисици за врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
InToYou – Луксузни лисици за врзување
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top