Sex & Mischief – Enchanted сет

2199 ден

Карактеристики:

  • Манжетни за рачниот зглоб за почетници во игрите со врзување.
  • Состав: 37% полиуретан, 36% акрилик, 13% полиестер, 8% полиуретанска пена, 3% еластична, 3% метал без никел
  • Вклучува: еден пар прилагодливи лисици од 23 см со затворање на нитни и поврзување со единечна спојка и еден 23 см врзани очи
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Sex & Mischief – Enchanted сет

Овој секси превез со целосна покриеност, кадифено чувство, единечно еластично ремче и комплет манжетни не е застрашувачко за личноста која е нова во фантастичната игра. Ова е тоа што го прави одличен продукт за купување за почетници. И тие се и стилски! Овие ефтини, лесни и достапни врзувачи се одлични ако сакате да експериментирате во лесно ропство. Фантастичен додаток на вашата кутија за играчки со фантазија или сензација.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Enchanted сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Enchanted сет
2199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top