Sex & Mischief – Метални лисици

1499 ден

Карактеристики:

  • Метални лисици
  • Два клуча
  • Безбедносно копче за брзо ослободување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24896 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Метални лисици

 

Ако сонувате како го врзувате партнерот и стекнувате целосна контрола над неговото/нејзиното тело, металните лисици Sex & Mischief се добар избор.

Лисиците се идеални за оние од вас кои сакаат да експериментираат со врзување и фиксирање. Врзете ги рацете на партнерот или врзете ги за креветот и ставете ги клучевите додека не завршите со играњето.

Вклучени се два клуча. Лисиците имаат безбедносно копче кое гарантира безбедно искуство.

Sex & Mischief Лисиците се направени од метал. Тие се чувствуваат студени и тешки на кожата како дополнителна сензуална димензија.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Метални лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Метални лисици
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top