Sex & Mischief – Јажиња

1399 ден

Карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Полиестер.
  • КОЛИЧИНА: 2
  • ДОЛЖИНА: 180 см.
  • ДИЈАМЕТАР: 10 mm.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21330 Категорија
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Јажиња

Овие јажиња Silky Bondage се апсолутно идеални ако сте заинтересирани за нежни игри со врзување. За многумина, тоа обезбедува дополнително заводливо искуство ако двете раце и нозе се врзани.

Јажињата даваат многу различни можности за игра, каде што еден од вас ја презема целосната контрола. Можете на пр. прицврстете ги двете раце и стапала и евентуално врзете ги за креветот.

Сетот содржи 2 меки полиестерски јажиња од по 180 cm. Тие се многу меки за носење и не оставаат траги на кожата.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Јажиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Sex & Mischief – Јажиња
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top