Sex & Mischief – Гег бол

1399 ден

Карактеристики:

  • Материјал: СТП, пластика и метал.
  • Должина на лента: 38 cm до 66 см.
  • Дијаметар на топка: 5 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24889 Категорија
Сигурно плаќање
Sex & Mischief – Гег бол

Ако сонувате да влезете во откачениот универзум на BDSM и да експериментирате со топки за молк,  Sex & Mischief – Гег бол е сигурен погодок.

Идеален е за игри на доминација, каде што вашиот партнер се потчинува на вас и на вашата волја. Топката има отвори за воздух, што овозможува безбедно и сигурно искуство и ја прави совршен избор за почетници.

Затворањето е прилагодливо за да одговара на повеќето големини. Има мека внатрешност што го прави удобно да се носи подолго време.

Sex & Mischief Gag е направен во убав, црн дизајн.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Sex & Mischief

Колекцијата Sex & Mischief од Sportsheets е врвен бренд од индустријата за возрасни. Фокусот е на садо мазо играчки и додатоци со врвен квалитет.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sex & Mischief – Гег бол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
топки за замолчувањеSex & Mischief – Гег бол
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top