Фетиш Сет 8 Парчиња

1690 ден

Карактеристики:

  • Материјал: СТП, пластика, метал и силикон
  • Фетиш сет од 8 парчиња.
  • Боја: Виолетова
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Сетот вклучува: два пара лисици, камшик, гег бол, јаже за врзување, превез за очи, штипки за брадавици, синџирче.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање
Фетиш Сет 8 Парчиња

Овој Фетиш сет е совршен подарок за вашиот партнер или партнерка да создадете дополнителна акција, забава и возбуда во спалната соба. Овој сет вклучува 8 различни секс играчки за мажи и жени, како и за парови. Играчките можете да ги користите за време на предигра или секс изборот е ваш.

Комплетот вклучува осум прекрасни предмети за врзување и BDSM.

Сè што ви треба за кралско сексуално искуство. Подобро и од кралските гардисти! Два пара лисици, камшик, гег бол, јаже за врзување, превез за очи, штипки за брадавици, синџирче.

* Напомена: Секогаш користете ги вашите играчки со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фетиш Сет 8 Парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Scroll to Top