Kinky Heart сет за парови

1199 ден

Карактеристики:

  • Игра за возрасни
  • Тематика: Фетиш
  • Кутија во форма на срце
  • 100 предизвици
  • Иделни за предигра
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Kinky Heart сет за парови

100 Kinky предизвици за смели истражувања!

Предизвикувачка игра за вас и вашиот партнер (f/f, m/f или m/m) доколку сте отворени за возбудливи експерименти. Извадете вие или вашиот партнер ролна од срцето со помош на пинцетата. Што ќе се случи? Дали ќе исполнувате некоја тајна фантазија или ќе правите сосема ново искуство? Откријте ги границите на вашата сексуална врска и доживејте ги најинтимните заеднички моменти.

Неколку примери на предизвици:
– Клекнете пред партнерот. Потоа ставете го челото на нивните стапала. Остани вака една минута во тишина. Разменете ги вашите перцепции за ситуацијата потоа.
– Кој ја презема контролата во совршената сексуална средба, вие или вашиот партнер?
– Кажете му на вашиот партнер една од вашите најхрабри фантазии. Изберете некој што сè уште не сте го споделиле, а што мислите дека некако може да се доживее во реалниот живот.

The Kinky Hearts ве води на сексуално патување и е неспоредлив со која било друга игра. Повеќе од 100 откачени задачи и идеи се содржани во оваа кутија во облик на срце. Сјајниот стајлинг ќе и се допадне на многубројната публика и остава вистински фетиш впечаток.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kinky Heart сет за парови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Kinky Heart сет за парови
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top